Mani kapteiņi

Toms

Tomu zināmā mērā varētu uzskatīt par manu galveno kapteini, esam uzticīgi viens otram jau vairākas sezonas. Toms beidzis studēt tūrismu Vidzemes augstskolā, organizē un vada pārgājienus un ekspedīcijas, un jā, noteikti jāpiemin, ka Toma aizraušanās ir arī velosipēdi. 

 

Jānis

Manam kapteiņu pulkam nu jau otro gadu ir pievienojies Jānis - cerams, uz palikšanu! Uzreiz saku, ka ar Jāni tāpat kā ar citiem maniem kapteiņiem garlaicīgi nebūs! Jānis ir komunikabls, atraktīvs un ar labu humora izjūtu. Patīk būt ar cilvēkiem - strādājis gan par bērnu nometnes vadītāju, gan viesmīli un bārmeni, un kur vēl tik ne. Paralēli arī vasaras sezonā uzrauga Vaidavežus.

Juris

Juris ir emulators - vienu dienu viņš ir mans kapteinis, citu dienu strādā nopietnā valsts iestādē, vēl citu dienu vada pasākumus, utt. Tāpat kā ar Tomu, arī ar Juri esam pazīstami vairākas sezonas, viņu varētu saukt par vienu no maniem "vecajiem" kapteiņiem. Šobrīd gan ir sanācis tā, ka biežāk kopā izbraucam pavasara un rudens mēnešos, vasarā ļoti reti. Taču tik un tā, katru sezonu atrodam laiku, kad tikties un kopīgi izvizināt Valmieras viesus. 

Please reload

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com